Rejestracja użytkowników

  • Dlaczego warto się zarejestrować?

Obecnie, dzięki rejestracji możesz na bieżąco otrzymywać od nas informacje o nowościach w serwisie, natomiast w najbliższym czasie uzyskasz dostęp do kolejnych funkcjonalności systemu, w których we wskazanym czasie będziesz mógł osobiście przekonać się jak wspieramy Cię w prowadzeniu działalności.

  • Czy rejestracja jest obowiązkowa?

Będąc zarejestrowanym uzytkownikiem serwisu finite.pl, odnosisz szereg korzyści, w postaci przesyłanych, na podany w trakcie rejestracji adres e-mail, informacji o wszelkich zmianach i nowościach w serwisie, dodatkowo w najbliższym czasie dostęp do rozszerzonych funkcjonalności.

Jednak nikogo nie zmuszamy do rejestracji. Jeśli nie chcesz, możesz bez rejestracji korzystać z zasobów publikowanych w serwisie oraz zupełnie za darmo korzystać z narzędzia do wystawiania faktur, zgodnie z regulaminem.

  • Czy muszę podać dane firmy podczas rejestracji?

Nie, formularz rejestracji jest niezwykle prosty. Wystarczy jedynie podać: nazwę użytkownika i hasło (powtórne hasło) oraz adres e-mail (w celu weryfikacji). Dane firmy każdy z użytkowników uzupełnia we własnym profilu/panelu, do którego otrzymuje dostęp po zalogowaniu.

  • Nie otrzymałem potwierdzenia rejestracji, co mam zrobić?

W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, prosimy o przesłanie dokładnego opisu sytuacji, jaka miała miejsce, na adres: pomoc@finite.pl

Jak tylko znajdziemy przyczynę, skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia sprawy.

  • Kiedy moje konto stanie się aktywne?

Po dokonaniu poprawnej rejestracji, otrzymasz od nas link aktywacyjny (potwierdzający), na podany w czasie rejestracji adres e-mail. Klikając na załączony w mailu link, potwierdzasz chęć założenia konta w serwisie finite.pl i od tego czasu Twoje konto staje się aktywne.

  • Czy rejestracja jest bezpłatna?

Tak, rejestracja jest zupełnie darmowa. Dodatkowo w ramach tego dostępu otrzymujesz możliwość korzystania z modułu Faktura, który służy nie tylko do wystawiania faktur oraz rachunków, ale również do przechowywania historii wystawionch dokumentów.

<< Powrót