Promocje!

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Nami, zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą promocji!

 

 1. Księgowość za darmo!  

  Tego jeszcze nie było! Tylko z Finite możesz prowadzić swoją księgowość zupełnie ZA DARMO!

  Co musisz zrobić, aby tak było? Wystarczy, że będziesz polecał naszą firmę znajomym oraz firmom, z którymi współpracujesz. Za każdą firmę, która przyjdzie do nas z Twojego polecenia i zdecyduje się podpisać z nami umowę na obsługę księgową (dotyczy modelu online i tradycyjnego), otrzymasz miesiąc obsługi GRATIS!

  Zatem jeśli 12 firm podpisze z nami umowę z Twojego polecenia, my w ramach rewanżu poprowadzimy Twoją księgowość przez rok zupełnie za darmo!

 2. Zniżki przy podpisaniu umowy na czas określony:
 • Umowa na 9 m-cy +Like na FB - 1 miesiąc obsługi gratis!
 • Umowa na 16 m-cy +Like na FB - 2 miesiące obsługi gratis!
 • Umowa na 24 m-ce +Like na FB - 3 miesiące obsługi gratis!
 1. Współpracuj z Finite!
 • Firmy - prowadzisz firmę świadczącą usługi dla innych firm? Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję współpracy wg dwóch modeli:
  • barter - my dajemy dla Twoich Klientów zniżkę na osługę księgową w Finite, a Ty dajesz zniżkę naszym Klientom na swoje usługi/towary (wysokość zniżek ustalana indywidualnie),
  • komercyjny - za każdego poleconego przez Ciebie Klienta, który podpisze z nami umowę otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie (ustalone indywidualnie).

Uwaga:

W modelu współpracy komercyjnej mogą uczestniczyć osoby fizyczne nie prowadzące działalności, blogerzy itp. W celu umówienia szczegółów współpracy, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@finite.pl  lub telefoniczny: +48 22 266 86 44