O nas

Serwis finite.pl skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz innych użytkowników tworzących grupy nieformalne.

Pierwszy zarys serwisu finite.pl powstał w 2009 roku!

W 2010 roku otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach działania Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 8.1  na realizację projektu i ruszyliśmy do pracy :)

Od tego momentu budowaliśmy nie tylko serwis finite.pl z całą jego funkcjonalnością, ale również zespół kreatywnych, choć ceniących zdrowy rozsądek profesjonalistów, dla których praca jest jednocześnie pasją. W dążeniu do doskonałości nieustannie rozwijamy naszą wiedzę oraz umiejętności i tego  samego wymagamy od finite.pl - ma być idealny!

W rozwoju produktu, z pewnością niezwykła rolę odegrają nasi klienci, bo to właśnie dla nich tworzony jest cały serwis i każda jego funkcjonalność odrębnie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania.

Dodatkowo w odpowiedzi na zgłaszane przez Klientów potrzeby,  w 2013 roku uruchomiliśmy tradycyjne biuro rachunkowe. Zakres świadczonych usług został opracowany specjalnie z myślą o najbardziej zapracowanych Klientach, którzy wolą swój czas poświęcic na rozwój swojej działalności.

W ostatnim czasie uruchomiliśmy naszą stronę na Facebook'u, gdzie dodatkowo na bieżąco informujemy o wszelkich zmianach, terminach i promocjach! Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage'a i polubienia naszego profilu :)