Informacje dla prasy

Witamy na stronach portalu finite.pl przeznaczonych dla przedstawicieli mediów. Znajdą tu Państwo dostęp do najważniejszych informacji na temat firmy oraz publikowanych notatek prasowych, które można wykorzystywać wyłącznie zgodnie z poniżej przedstawionymi zasadami.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym produktem w wersji darmowej.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących spółki lub produktu oraz chęci dystrybucji tych informacji pozostajemy do Państwa dyspozycji:

e-mail: prasa@finite.pl

 

Zasady korzystania z informacji dotyczących serwisu finite.pl

 

Osoby wykorzystujące informacje dotyczące serwisu finite.pl zobowiązują się do:

  1. Uzyskania, każdorazowo zgody na publikację od właściciela serwisu finite.pl, poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: prasa@finite.pl, zawierającej tekst przeznaczony do publikacji z informacją o tym gdzie i kiedy będzie wykorzystany.
  2. Zachowania w pełni oryginalnych treści, pobranych bezpośrednio z serwisu finite.pl, np. notatek prasowych.
  3. Zamieszczania w publikowanych materiałach dotyczących firmy lub produktu, znacznika w postaci: loga, bądź odniśnika do strony finite.pl

 

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do nie wyrażenia zgody na publikację wybranych tekstów (o czym poinformujemy drogą mailową) oraz w uzasadnionych przypadkach żądania wycofania pewnych lub wszystkich publikowanych tekstów.

Do pobrania:

Księgowość online - prezentacja [PDF]

Księgowość tradycyjna - prezentacja [PDF]